Home Promocja Cenniki Kontakt
Kategorie
Telewizja dozorowa - IP
Telewizja przemysłowa - CCTV
Kamery specjalistyczne
Światłowody
Technologie bezprzewodowe
Alarmy
Atrapy
Przewody
Telewizja RTV
ESSER
Polon Alfa - sygnalizacja alarmu pożarowego
Domofony
Videodomofony
Kontrola dostępu
Automatyka bramowa
Szlabany
Sejfy, szafy, kasy pancerne
Zestawy
Obudowy teleinformatyczne i energetyczne
Newsletter
Certyfikat Rzetelności
Partnerzy
Światłowody » Patchcord-y
Światłowody » Patchcord-y
pokazywacz JS
Cena brutto: 84 PLN

PATCHCORD PC-2FC/2FC-MM WIELOMODOWY DUPLEX (D)
Złącza FC - złącza FC, włókno 2 x 50/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 80 PLN

PATCHCORD PC-2LC/2LC-MM62 WIELOMODOWY DUPLEX (D)
Złącza LC - złącza LC, włókno 2 x 62.5/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 73 PLN

PATCHCORD PC-2LC/2SC JEDNOMODOWY DUPLEX (D)
Złącza LC - złącza SC, włókno 2 x 9/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 79 PLN

PATCHCORD PC-2MTRJ/2MTRJ-MM WIELOMODOWY (D)
Złącze MTRJ - złącze MTRJ, włókno 2 x 50/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 201 PLN

PATCHCORD PC-2SC/2E2000APC JEDNOMODOWY (D)
Złącza SC - złącza E2000/APC, włókno 9/125, 3mb
pokazywacz JS
Cena brutto: 45 PLN

PATCHCORD PC-2SC/2SC JEDNOMODOWY DUPLEX (D)
Złącza SC - złącza SC, włókno 2 x 9/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 51 PLN

PATCHCORD PC-2SC/2SC-MM WIELOMODOWY DUPLEX (D)
Złącza SC - złącza SC, włókno 2 x 50/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 38 PLN

PATCHCORD PC-2ST/2ST JEDNOMODOWY DUPLEX (D)
Złącza ST - złącza ST, włókno 2 x 9/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 49 PLN

PATCHCORD PC-2ST/2ST-MM WIELOMODOWY DUPLEX (D)
Złącza ST - złącza ST, włókno 2 x 50/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 54 PLN

PATCHCORD PC-2ST/2ST-MM62 WIELOMODOWY DUPLEX (D)
Złącza ST - złącza ST, włókno 2 x 62.5/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 48 PLN

PATCHCORD PC-FC/FC-MM WIELOMODOWY (D)
Złącza FC - złącza FC, włókno 50/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 49 PLN

PATCHCORD PC-FC/FC-MM62 WIELOMODOWY (D)
Złącza FC - złącza FC, włókno 62.5/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 40 PLN

PATCHCORD PC-FC/SC JEDNOMODOWY (D)
Złącze FC - złącze SC, włókno 9/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 31 PLN

PATCHCORD PC-FC/ST-MM WIELOMODOWY (D)
Złącze FC - złącze ST, włókno 50/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 31 PLN

PATCHCORD PC-FC/ST-MM62 WIELOMODOWY (D)
Złącze FC - złącze ST, włókno 62.5/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 50 PLN

PATCHCORD PC-LC/LC JEDNOMODOWY (D)
Złącze LC - złącze LC, włókno 9/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 34 PLN

PATCHCORD PC-LC/LC-MM WIELOMODOWY (D)
Złącze LC - złącze LC, włókno 50/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 30 PLN

PATCHCORD PC-LC/ST-MM62 WIELOMODOWY (D)
Złącze LC - złącze ST, włókno 62.5/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 41 PLN

PATCHCORD PC-SC/SC JEDNOMODOWY (D)
Złącze SC - złącze SC, włókno 9/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 30 PLN

PATCHCORD PC-SC/SC-MM WIELOMODOWY (D)
Złącze SC - złącze SC, włókno 50/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 26 PLN

PATCHCORD PC-SC/SC-MM62 WIELOMODOWY (D)
Złącze SC - złącze SC, włókno 62.5/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 38 PLN

PATCHCORD PC-SC/ST JEDNOMODOWY (D)
Złącze SC - złącze ST, włókno 9/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 25 PLN

PATCHCORD PC-SC/ST-MM WIELOMODOWY (D)
Złącze SC - złącze ST, włókno 50/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 25 PLN

PATCHCORD PC-SC/ST-MM62 WIELOMODOWY (D)
Złącze SC - złącze ST, włókno 62.5/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 38 PLN

PATCHCORD PC-ST/ST JEDNOMODOWY (D)
Złącze ST - złącze ST, włókno 9/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 39 PLN

PATCHCORD PC-ST/ST-MM WIELOMODOWY (D)
Złącze ST - złącze ST, włókno 50/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 27 PLN

PATCHCORD PC-ST/ST-MM62 WIELOMODOWY (D)
Złącze ST - złącze ST, włókno 62.5/125
pokazywacz JS
Cena brutto: 359 PLN

ROZGAŁĘŹNIK ŚWIATŁOWODOWY SPL-SC/2SC (D)
Złącze SC - 2 złącza SC, włókno 9/125, podział mocy 50:50
Nasz HIT
YDYżo 3x2,5

Przewód elektroenergetyczny YDY 3x2,5 do układania na stałe, z żyłami miedzianymi jednodrutowymi, o izolacji i powłoce polwinitowej, okrągły, z żyłą ochronną zielono-żóltą.

Przewód przeznaczony jest do układania na stałe w urządzeniach elektroenergetycznych, instalacjach przemysłowych i domowych, w pomieszczeniach suchych i wilgotnych na tynku i pod tynkiem. Może być również używany na zewnątrz, o ile jest chroniony przed bezpośrednim działaniem słońca.

Budowa:

  • - Żyły: miedziane jednodrutowe, klasa 1 (RE)
  • - Izolacja: polwinitowa PVC
  • - Powłoka: polwinitowa PVC

Dane techniczne:

  • - Minimalna temperatura otoczenia dla przewodów ułożonych na stałe: -30°C
  • - Minimalna temperatura otoczenia przy układaniu przewodów: -5°C
  • - Maksymalna temperatura żyły podczas zwarcia: +160°C
  • - Maksymalna rezystancja żyły w temperaturze 20°C: 7,41 [Ω/km]
  • - Minimalny promień gięcia: 6 x średnica kabla

CENA ZA MB

DOSTĘPNĘ ROLKI 500m.


pokazywacz JS


Cena brutto: 2 PLN


Polecamy w promocji !!!!!!
Wyszukiwarka
Logowanie
użytkownik:
hasło:
zapomniałem hasło»
załóż konto»
Dla firm instalatorskich
oferujemy korzystne rabaty
Nowe pozycje
REJESTRATOR + KAMERA AC-640A (D)


ATRAPA KAMERY KOPUŁKOWEJ


Pilot radiowy RF-MAK


YDYżo 3x2,5


Szybki kontakt
 
      ©2009 by www.paskud.pl