Wyszukiwarka

Zestaw ROBUS600BDKCE do bram przesuwnych

ciężar bramy do 600kg

Producent: Nice

Na zapytanie

Zestaw zawiera: 

- Napęd do bram przesuwnych ROBUS600 z wbudowaną centralą sterującą RBA3 BLUEBUS
- Fotokomórki EPMB
- Lampa sygnalizacyjna ELDC
- Radioodbiornik OXIBD
- 2 piloty trzykanałowe ON3EBD

Charakterystyka napędu ROBUS 600: 

- funkcja częściowego otwarcia bramy 
- funkcja automatycznego zamknięcia bramy - możliwość ustawienia czasu, po jakim brama zamknie się po wjeździe pojazdu
- napęd samohamowny -  mechaniczna blokada bramy po zatrzymaniu pracy silnika
- amperometryczny system wykrywania przeszkody - napotkanie przeszkody sprawia, że siłownik zatrzymuje bramę i zmienia kierunek jej ruchu
- funkcja fototest - automatyczne sprawdzenie prez centralę sprawności fotokomórek przed każdym ruchem bramy
- funkcja autoprogramowania - siłownik w czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy i  pamięta jak brama maksymalnie może się otworzyć przy każdym ruchu
- BLUEBUS: system umożliwia podłączenie urządzeń peryferyjnych za pomocą przewodu 2-żyłowego

DARMOWA DOSTAWA
od 1000 zł
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
oferowanych produktów
INDYWIDUALNE
podejście do zamówienia

Siła, tryb pracy oraz prędkość mogą być regulowane na kilku poziomach. Kiedy napęd nie jest używany, przechodzi w tryb "uśpienia" znacznie redukując zużycie energii. Posiada funkcję płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu, która polega na zmniejszeniu prędkości tak, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy. Istnieje możliwość podłączenia akumulatora, dzięki czemu urządzenie będzie otwierać bramę nawet w przypadku braku zasilania.

W skład zestawu wchodzi dwukierunkowy pilot Era One BiDi umożliwiający zaawansowane sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi. Pozwala on na sprawdzenie w dowolnym momencie m.in. statusu bramy wjazdowej lub garażowej (otwarta, zamknięta, częściowo otwarta). Pilot posiada technologię Near Field Communication (NFC), umożliwiającą bezpośrednią komunikację pilota ze smartfonem.

Era One BiDi współpracuje z nowymi modułami radioodbiorników OXI BiDi, dzięki czemu może nie tylko wysyłać polecenia do urządzeń wykonawczych, ale też otrzymywać informacje zwrotne. Na przykład po naciśnięciu na pilocie przycisku otwarcia lub zamknięcia bramy dioda LED umieszczona w rogu pilota zapala się na zielono potwierdzając, że polecenie zostało poprawnie odebrane przez automatykę bramy. Z kolei po naciśnięciu przycisku „i” dioda świeci na zielono jeśli brama jest otwarta, na czerwono jeśli jest zamknięta lub na pomarańczowo jeśli brama jest otwarta częściowo lub jest w ruchu. Niski stan baterii lub ewentualne błędy w komunikacji lub pracy automatyki są sygnalizowane poprzez wibracje całego pilota.

Złącze radiowe typu OXI, SMXI, SMXIS.

 

Specyfikacja

 

Parametry techniczne    
Zasilanie centrali/Zasilanie silnika V 230/24
Natężenie prądu A 2.5
Stopień zabezpieczenia IP 44
Nominalny moment obrotowy Nm 9.0
Moment startowy Nm 18.0
Prędkość min-max bramy m/s 0.15-0.31
Max. ciężar bramy kg 600
Klasa izolacji   1
Ciężar kg 11
Intensywność pracy cykle na dzień 100
 
Zestaw ROBUS600BDKCE do bram przesuwnych - Galeria 4

 
 

Komentarze

Komentarz
Ocena:

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.